Arpalit Care Ústní voda 2v1,roztok a sprej 250ml

Veterinární přípravek ve formě ústní vody, resp. spreje napomáhá snížit tvorbu zubního plaku a zubního kamene. Přispívá k potlačení zápachu z tlamy. Je určen k přímé aplikaci do dutiny ústní psa a kočky nebo jako přídavek do vody na pití. Pravidelné používání přípravku pomáhá snížit množství bakterií v dutině ústní, s... více
139.67 Kč bez DPH
Na dotaz
169 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: P950
EAN: 8594013704724
Popis a parametry
Recenze (0)

Arpalit Care Ústní voda 2v1,roztok a sprej 250ml

Veterinární přípravek ve formě ústní vody, resp. spreje napomáhá snížit tvorbu zubního plaku a zubního kamene. Přispívá k potlačení zápachu z tlamy. Je určen k přímé aplikaci do dutiny ústní psa a kočky nebo jako přídavek do vody na pití.

Pravidelné používání přípravku pomáhá snížit množství bakterií v dutině ústní, snížit tvorbu zubního plaku a zubního kamene a osvěžit dech psů a koček, pomocný přípravek v prevenci periodontálních onemocnění a podpůrný přípravek při medikované léčbě zánětu dásní psů a koček.

Způsob použití: Roztok v množství 10 ml (tzn. 1 víčko) na 1 litr vody přidávejte denně do misky s čistou vodou. Po nasazení přiloženého rozprašovače místo uzávěru můžete roztok nastříkat přímo do tlamy na povrch zubů a dásní.  Aplikujte 1 x denně nebo dle doporučení veterinárního lékaře. 

Velikost balení: 250 ml.

Způsob skladování: při teplotě 5–25 °C.

Upozornění: Skladujte mimo dohled a dosah dětí. Pouze pro zvířata. Lidé se známou přecitlivělostí na chlorhexidin diglukonát by se měli vyhnout kontaktu s veterinárním přípravkem. U přecitlivělých osob podávajících veterinární přípravek zvířatům může způsobit alergickou kožní reakci.

Bezpečnostní opatření: Skladujte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Odpad likvidujte podle místních právních předpisů. Spotřebujte nejdéle do data uvedeného na dně obalu.

Složení přípravku: Aqua, SORBITOL, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, ZINC GLUCONATE.

Aktivní složky: Chlorhexidine gluconate méně než 0,105 %, Zinc gluconate 0,1 %.

Číslo schválení ÚSKVBL: 270-22/C

ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI

Příbalový leták

Produkt zatím nehodnocen

Arpalit Care Ústní voda 2v1,roztok a sprej 250ml

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
CHOVATELSKÉ POTŘEBY UNO
Malé Heraltice 28
74775 Velké Heraltice
Česká Republika
IČO: 61953741
DIČ: CZ7405265549