Automatická dvířka Brinsea Chick Safe ECO komplet s dvířky

Automatická dvířka Brinsea Chick Safe ECO - komplet s dvířky BRINSEA CHICK SAFE ECO - špičkový systém pro otevírání a zavírání dvířek kurníků včetně kovových dvířek od jednoho z nejlepších výrobců produktů pro chov - společnosti BRINSEA. Automatická dvířka jsou vybavena světelným senzorem, samo-kalibrační funkcí, indi... více
2 297.52 Kč bez DPH
Skladem 1 ks
2 780 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: CS015
EAN: 606940029059
Popis a parametry
Recenze (0)

Automatická dvířka Brinsea Chick Safe ECO komplet s dvířky

Automatická dvířka Brinsea Chick Safe ECO - komplet s dvířky

BRINSEA CHICK SAFE ECO - špičkový systém pro otevírání a zavírání dvířek kurníků včetně kovových dvířek od jednoho z nejlepších výrobců produktů pro chov - společnosti BRINSEA.
Automatická dvířka jsou vybavena světelným senzoremsamo-kalibrační funkcíindikátorem stavu baterie a napájením pomocí 4 ks AA baterií.
Jednotka automaticky ráno po rozednění otevře dvířka a večer se setměním je zavře. Není potřeba nic nastavovat.

Součástí balení jsou hliníková dvířka s plastovými lištami. Dvířka jsou pro otvor na kurníku o maximálních rozměrech 28x34cm. Výška bočních lišt je 55 cm a rozměry jednoho plátu dvířek je 30x18,5cm (součástí balení jsou 2 pláty). Stačí připevnit modul ke kurníku, přivázat dveře pomocí lanka a modul se automaticky přizpůsobí vašemu kurníku.

Senzor jednotky reaguje pouze na pozvolné světelné změny, čímž se zabrání nechtěnému otevření dveří během bouřky nebo při záblescích světel z aut. Patentovaný otevírací mechanizmus bez mechanických spouštěčů zajišťuje dlouhodobou odolnost a spolehlivost. Díky nízké spotřebě energie vydrží baterie přibližně rok, a s praktickým ukazatelem pomocí stavové diody budete vždy včas vědět, že je potřeba baterie vyměnit.

Klíčové vlastnosti produktu:

  • Světelný Senzor: Tato funkce zajišťuje, že dveře kurníku reagují na změny denního světla, přičemž senzor je odolný proti náhlým změnám světelných podmínek, jako jsou blesky nebo světla projíždějících vozidel.
  • Bezpečnostní Funkce Automatického ZastaveníV případě, že něco brání uzavření dveří, například zvíře, motor se okamžitě zastaví, čímž chrání zvířata před zraněním.
  • Testováno v teplotách od -20°C až do +50°C
  • Jednotka je voděodolná a vyrobena z UV odolného materiálu
  • Hliníková dvířka součástí balení: Dvířka jsou pro otvor na kurníku o maximálních rozměrech 28x34cm. Výška bočních lišt je 55 cm a rozměry jednoho plátu dvířek je 30x18,5cm (součástí balení jsou 2 pláty).
 

Napájení:
Napájení je zajištěno pomocí 4 ks AA baterií, které jsou součástí dodávky. Baterie bez problému vydrží zařízení napájet 12 měsíců. Baterie doporučujeme vyměnit vždy před zimou, pro případ velkých mrazů. Aktuální stav baterie můžete snadno sledovat na display zařízení nebo pomocí blikání stavové diody.

Nastavení citlivosti soumrakového senzoru:

Úrovně světla zavření za soumraku se liší podle umístění instalace. 

Úroveň světla, při které se dveře zavřou, lze nastavit.

Otočením o 360 stupňů ve směru hodinových ručiček snížíte úroveň světla.

Otočením o 360 stupňů proti směru hodinových ručiček zvýšíte úroveň osvětlení.

Montáž a použití automatických dvířek:
Pomocí vrutů, které jsou součástí balení namontujte ovládací jednotku na Váš kurník. Namontujte boční lišty. Poté vložte kovová dvířka do lišt a přivažte je v otevřené poloze a zařízení se samo zkalibruje. Více informací k montáži naleznete v přehledném návodu.

Produkt zatím nehodnocen

Automatická dvířka Brinsea Chick Safe ECO komplet s dvířky

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
CHOVATELSKÉ POTŘEBY UNO
Malé Heraltice 28
74775 Velké Heraltice
Česká Republika
IČO: 61953741
DIČ: CZ7405265549