Krmivo pro kočky

Granule

Konzervy,salámy

Kapsičky,paštiky, polévky
Nejprodávanější

Kód: P1614
PURINA ONE Sterilcat 750g s kuřetem a pšenicí
Skladem > 5 ks
115 Kč
153.33Kč/1kg
Kompletní suché krmivo pro dospělé kočky.

Kód: 101401
Josera 10kg Indoor (steril) cat
Skladem 1 ks
1 298 Kč
129.8Kč/1kg
Kompletní krmivo pro kočky všech plemen domácí a kastrované kočky od 1 roku věku.

Kód: 121190
Whiskas 85gx 120ks kapsička drůbeží hody v želé cat
Momentálně není skladem
1 179 Kč
115.59Kč/1kg
Kompletní krmivo pro kočky.

Kód: 121060
Whiskas 85gx 80ks kapsička klasický výběr ve štávě cat
Skladem 1 ks
815 Kč
119.85Kč/1kg
Kompletní krmivo pro kočky.

Kód: 562110003
thePet+ Chicken & Duck Kittens kompletní krmivo pro koťata 8 kg
Momentálně není skladem
595 Kč
74.38Kč/1kg
Kompletní krmivo pro koťata, březí a kojící kočky. Krmivo s drůbežím masem, bez obilovin.

Kód: 562110001
thePet+ Chicken & Duck Kittens kompletní krmivo pro koťata 1 kg
Momentálně není skladem
99 Kč
99Kč/1kg
Kompletní krmivo pro koťata, březí a kojící kočky. Krmivo s drůbežím masem, bez obilovin.

Kód: 512114022
Fitmin For Life Kitten krmivo pro koťata 1,8 kg
Skladem 2 ks
249 Kč
138.33Kč/1kg
Krmivo pro koťata Fitmin For Life obsahuje čerstvé kuřecí maso a rýži. Krmivo pro koťata je vhodné pro březí a kojící kočky a má vynikající chutnost. Krmivo je vhodné pro koťata do 1 roku věku pro všechna plemena koček. Krmivo neobsahuje pšenici a kukuřici.

Kód: 512114059
Fitmin For Life Turkey krmivo pro kastrované kočky 1,8 kg
Skladem 2 ks
239 Kč
132.78Kč/1kg
Kompletní prémiové krmivo pro dospělé kastrované kočky s čerstvým drůbežím masem bez pšenice. S vyváženým poměrem minerálů, vitamínů a prebiotik. S heřmánkem pro podporu zažívání.

Kód: 512114019
Fitmin For Life Chicken krmivo pro kastrované kočky 1,8 kg
Skladem 4 ks
239 Kč
132.78Kč/1kg
Krmivo pro kastrované kočky s čerstvým kuřecím masem a rýží je vhodné pro dospělé kočky. Krmivo obsahuje minerály a vitamíny pro zdraví koček, zároveň krmivo pro sterilizované kočky má odlehčené složení s méně tuky.

Kód: 512114016
Fitmin For Life Beef krmivo pro kastrované kočky 1,8 kg
Skladem 3 ks
249 Kč
138.33Kč/1kg
Krmivo pro kastrované kočky s hovězím masem a rýží pro dospělé kočky, které mají sklony k obezitě. Prémiové krmivo s čerstvým masem je vhodné pro kočky od 1 roku věku. Krmivo má výbornou chutnost a je vhodné i pro mlsné kočky.










