Biocidní přípravek pro hubení rusa domácího a lezoucího hmyzu při sanitární hygieně v interiérech ve formě rozprašovače.... více
149.59 Kč bez DPH
Na dotaz
181 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 002161
EAN: 8595660502398
Popis a parametry
Recenze (0)

ATAK - Mikro Cif 400 ml.

Proti jakým škůdcům je určen?

- rus domácí

- lezoucí hmyz

 

Proč jej použít?

- rychlé hubení lezoucího hmyzu

- hubení pomocí mikrokapsulí (jakmile se lezoucí hmyz projde po ošetřeném povrchu, rozšlápne mikrokapsuli  a natáhne na sebe uvolněnou účinnou látku, dojde k usmrcení lezoucího hmyzu)

- forma mikrokapsule způsobuje to, že přípravek nezapáchá (kvalitní nová konstrukce kapsulek, vhodná do míst, kde není žádoucí zápach)

- díky nové formulaci má přípravek delší dobu účinnosti po provedeném postřiku (účinkuje až 2-3 měsíce pokud se nesetře)

- pro sanitární hygienu (použití v bytech v kancelářských prostorách, nemocnicích, mateřských školách, skladech, aj.)

 

Jak jej použít?

- rozprašovač - k okamžitému použití, balení je na postřik 8 m2 plochy.

Postřikovat místa, kde se zdržuje a hnízdí hmyz: spodní části stěn, plochy kolem podlahových lišt, v okolí vodovodních a topných trubek, za skříněmi, dřezy, vanami, zadní stěny nábytku a veškeré škvíry a štěrbiny, které jsou úkrytem hmyzu.

Po uplynutí 24-48 hodin od dezinsekce je nutno smýt přípravek z povrchů se kterými má přímý styk uživatel. Na ostatních plochách musí přípravek zůstat. Po zákroku je nutno místnost vyvětrat. Přípravek začíná účinkovat po 6-12 hodinách a působí po dobu 2-3 měsíců pokud nebude mechanicky odstraněn (setřen, opláchnut a pod.).

 

Upozornění:

- Dezinsekční zákroky se v žádném případě nesmějí provádět za přítomnosti nemocných, dětí, těhotných a kojících žen. Nedoporučuje se použití přípravku v místnostech, kde pobývají nemocní lidé s alergiemi.

- POZOR na vysoké teploty!! Při teplotě nad 25 st. C dochází ke snížení účinnosti. Doporučujeme aplikaci v místnostech při teplotě max. do 24 st. C.

 

Obsah balení: 400 ml.

 

Produkt zatím nehodnocen

ATAK - Mikro Cif 400 ml.

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
CHOVATELSKÉ POTŘEBY UNO
Malé Heraltice 28
74775 Velké Heraltice
Česká Republika
IČO: 61953741
DIČ: CZ7405265549