Nobby brusná navlékací bidýlka 19 cm/4 kusy

Papírové trubičky pokryté pískem pro andulky a kanáry. Jedna tyčinka vydrží 1-2 týdny.  Použití: nasuňte na bidýlko. Ptáci si o pískový povrch mohou brousit drápy a zobák. I drobné exotické ptactvo potřebuje péči o drápky, aby nepřerůstaly. Málokterý majitel však umí, nebo má odvahu takto drobnému papouškovi drápky za... více
40.5 Kč bez DPH
Na dotaz
49 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 25028
EAN: 4033766250286
Popis a parametry
Recenze (0)

Nobby brusná navlékací bidýlka 19 cm/4 kusy

Papírové trubičky pokryté pískem pro andulky a kanáry. Jedna tyčinka vydrží 1-2 týdny.  Použití: nasuňte na bidýlko. Ptáci si o pískový povrch mohou brousit drápy a zobák.

I drobné exotické ptactvo potřebuje péči o drápky, aby nepřerůstaly. Málokterý majitel však umí, nebo má odvahu takto drobnému papouškovi drápky zastřihnout a musí ho tedy odvést na veterinu. Proto jsou zde tyto papírové trubičky, aby pomohly s péčí o drápky a co nejvíce eliminovaly nepříjemné stresování vašeho opeřence návštěvami u veterináře.

Trubičky lze jednoduše navléknout na bidýlko a tím ho "vylepšit" brusným papírem. Jsou totiž pokryté pískem, o který si drobné exotické ptactvo brousí drápky už jen tím, že na nich sedí. To vám pomůže snížit četnost nutných návštěv veterináře kvůli přerůstajícím drápkům. V případě, že přece jen budete drápky zastřihávat doma sami, určitě nepoužívejte klasické nůžky, ale nůžky na drápky a dejte bedlivý pozor, aby jste nestřihly do lůžka, jelikož u ptáků se krvácení hůře zastavuje.

Produkt zatím nehodnocen

Nobby brusná navlékací bidýlka 19 cm/4 kusy

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
CHOVATELSKÉ POTŘEBY UNO
Malé Heraltice 28
74775 Velké Heraltice
Česká Republika
IČO: 61953741
DIČ: CZ7405265549