Past průchozí na potkany, lasičky a pod.

 Celopozinkovaná, bodované pletivo i síle drátu 1,9mm, očka 19 x 19mm, délka 50cm, šířka 14 cm, výška 14 cm. Past je velmi pevná a střed nášlapu s hákem je na každou stranu přes 25 cm, což je předpoklad na odchyt  dospělých potkanů a lasiček. Past nemá velké rozměry, proto ji můžeme vložit do mezer, nebo menšího prosto... více
537.19 Kč bez DPH
Na dotaz
650 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Recenze (0)

Past průchozí na potkany, lasičky a pod.

 Celopozinkovaná, bodované pletivo i síle drátu 1,9mm, očka 19 x 19mm, délka 50cm, šířka 14 cm, výška 14 cm. Past je velmi pevná a střed nášlapu s hákem je na každou stranu přes 25 cm, což je předpoklad na odchyt  dospělých potkanů a lasiček. Past nemá velké rozměry, proto ji můžeme vložit do mezer, nebo menšího prostoru. Dá se chytat i tak, že jedna strana je uzavřena a druhá se nastaví na spuštění. V tom případě se návnada položí za nášlap, blíže k uzavírací  straně. Návnada se použije hlava z uzenáče, malá miska s kukuřicí, granulemi, Stop-gel na hlodavce, vnitřnosti, arašídová pomazánka, nugeta atd., potkan je všežravec.

Nastavení pasti: past položíme na bok tak, aby středový trn směřoval kolmo nahoru. Boční šikmá dvířka uvolníme směrem nahoru a podložíme pracovním oboustranným drátem a středový trn založíme za drát od nášlapu. Při jakémkoliv doteku na nášlap se uvolní středový trn, který drží padací dvířka v otevřené poloze a dvířka uzavřou potkana.

Produkt zatím nehodnocen

Past průchozí na potkany, lasičky a pod.

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
CHOVATELSKÉ POTŘEBY UNO
Malé Heraltice 28
74775 Velké Heraltice
Česká Republika
IČO: 61953741
DIČ: CZ7405265549