Roundup Flexi - 280 ml.

Roundup Flexi je přípravek ve formě kapalného rozpustného koncentrátu k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů v orné půdě, v ovocných sadech mimo broskvoní, vinohradech, k likvidaci starých trávních porostů.... více
363.64 Kč bez DPH
Na dotaz
440 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 004123
EAN: 5411773128139
Popis a parametry
Recenze (0)

Roundup Flexi - 280 ml.

Účinná látka: Glyphosate 170 g/l

 

Popis působení:

Roudup Flexi je přípravek ve formě kapalného rozpustného koncentrátu k hubení vytrvalých a jednoletých plevelů na orné půdě, v ovocných sadech mimo broskvoní, ve vinohradech, k likvidací starých porostů trávníků pro jejich obnovu a na nezemědělské půdě, k likvidaci nežádoucí vegetace. Rostliny ho přijmají výhradně zelenými částmi a asimilačním prouděním je rozveden do celé rostliny včetně kořenového systému. Působením přípravku v kořenovém systému se docílí zničení podzemní části zasažené rostliny. Vzhledem k tomu, že Roundup Flexi je na povrchu půdy okamžitě inaktivován a mikrobiálně odbouráván, neproniká půdou ke kořenům a nepůsobí na semena. Předpokladem úspěšného hubení vytrvalých hluboko zakořeněných plevelů je vytvoření dostatečné plochy listů v době postřiku, aby se zabezpečil co největší příjem účinné látky do rostlin. Nejúčinnější jsou ošetření prováděna v době nasazení poupat, nebo po odkvětu, kdy jsou rostliny v plném růstu. Příznaky působení jsou postupné vadnutí, žloutnutí, zasychání a hnědnutí zasažených rostlin. Déšť do 3 hodin po ošetření účinek přípravku snižuje. Všechny kultivační práce se mohou provádět až v době, kdy se projevily první příznaky účinku.

 

Ochranná lhůta?

14 - 21 dní

 

Dávkování:

Vlastní dávka přípravku se řídí druhovou skladbou plevelů. Vyšší koncentrace přípravku urychluje účinnost. Základní dávka na většinu jednoletých jednoděložných a dvouděložných plevelů je 40 - 70 ml/100 m2 na 2 litry postřikové kapaliny. Na ničení odolnějších plevelů, jako jsou např. pcháče, mléče, pampeliška lékařská, kopřiva dvoudomá, je nutné dávku zvýšit.

 

Obsah balení: 280 ml.

 

Produkt zatím nehodnocen

Roundup Flexi - 280 ml.

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
CHOVATELSKÉ POTŘEBY UNO
Malé Heraltice 28
74775 Velké Heraltice
Česká Republika
IČO: 61953741
DIČ: CZ7405265549