Ultrazvukový plašič Agrofortel B30 - nastavitelná fregvence

Vodotěsný ultrazvukový plašič AGROFORTEL B30 - nastavitelná frekvence Ultrazvukový odpuzovač vhodný k plašení kun, hlodavců psů, koček, lišek a netopýrů, bezpečný pro člověka. K použití ve vnitřních i venkovních prostorech, vybavený odolným vodotěsným krytem s možností zapíchnutí do země nebo zavěšením na zeď. Odpuzov... více
446.28 Kč bez DPH
Na dotaz
540 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: AN-B030
EAN: 8594203805941
Popis a parametry
Recenze (0)

Ultrazvukový plašič Agrofortel B30 - nastavitelná fregvence

Vodotěsný ultrazvukový plašič AGROFORTEL B30 - nastavitelná frekvence

Ultrazvukový odpuzovač vhodný k plašení kun, hlodavců psů, koček, lišek a netopýrů, bezpečný pro člověka. K použití ve vnitřních i venkovních prostorech, vybavený odolným vodotěsným krytem s možností zapíchnutí do země nebo zavěšením na zeď. Odpuzovač s rozsahem tónu v úhlu 110° s plovoucím kmitočtem a dosahem až 1500 m2, s napájením na baterie 3xAA, které se dobíjejí pomocí solárního panelu. Baterie je možné dobít i pomocí dodaného USB kabelu.
Plašič kun používá membránový reproduktor. Je kombinací velmi účinného detekčního systému, který při detekci pohybu v dosahu čidla spouští silné ultrazvukové vlny a ostré světlo na principu stroboskopu.

Koho plašič odpuzuje
Podle toho, jakou frekvenci nastavíte bude odpuzovač spolehlivě odpuzovat:

 • 13.5kHz - 17.5kHz - kuny, myši, potkany, rejsky
 • 15.5kHz - 19.5kHz - velké psy, lišky
 • 19.5kHz - 23.5kHz - malé psy, kočky, ptáky, netopýry

DRAGON ULTRASONIC

Oblasti využití plašiče
Využití odpuzovače je zcela běžnou formou ochrany vnitřních prostor jak pro byty, rodinné domy, garáže, podkroví, chalupy, sklepyauta tak i pro průmyslové haly, sklady, dílny, restaurace, supermarkety apod. Díky odolnému vodotěsnému pouzdru, odolnému proti mechanickému poškození, slunečnímu záření, dešti, mrazu i větru, je odpuzovač vhodný i pro venkovní použití. Je ideální proti pronikání do míst kolem budov – zahrady, ovocné sady, dvory, parkoviště atd.

Instalace
Odpuzovač zapíchnete snadno, rychle a bezpečně do země. Případně ho můžete zavěsit na stěnu.Způsob napájení

Zařízení je napájeno z nabíjecí baterie 3xAA, které jsou součástí balení. Nahoře se nachází solární panel, který průběžně nabíjí zařízení ze slunce. Případně můžete použít dodaný USB kabel a nabít zařízení přes něj.

Jak plašič funguje
Zařízení generuje ultrazvukové signály, které jsou pro kuny a hlodavce nepříjemné, a v důsledku toho po krátkém čase chráněná místa opouští. Přístroj vydává zvuky s proměnnou frekvencí od zcela neslyšitelného, po lehký až pisklavý tón. Tato automatická změna kmitočtu zajišťuje, aby si škůdce na zvuk nezvykl a nevrátil se. Ultrazvukový signál se velmi dobře odráží od pevných ploch a tím se zvyšuje jeho dosah. Tento odpuzovač, vybaven membránovým reproduktorem, který je několikrát silnější než kovový reproduktor, má účinný dosah ve vnitřních prostorech až 1500 m2, ve venkovních prostorech až 20 m v rozsahu 110°. 
Je kombinací velmi účinného detekčního systému, který při detekci pohybu v dosahu čidla, spouští silné ultrazvukové vlny a ostré světlo na principu stroboskopu.


Bezpečnost
Odpuzovače AGROFORTEL vydávají ultrazvukové signály, které jsou pro lidské ucho zcela bezpečné. Narozdíl od používání jedů či jiných chemikálií je využití plašiče pro člověka neškodné. Výjimkou jsou chovné myši, křečci či morčata, pro které může být ultrazvukový signál nepříjemný a není vhodné tato zvířata v ošetřovaném prostoru chovat.

Technické parametry:

 • baterie 3x AA NiMh 1,2V / 800 mA (součástí balení)
 • solární panel 6V / 8 mA
 • možnost nastavení citlivosti detekce: 13,5 – 23,5 kHz
 • úhel detekce: 110° horizontálně
 • hladina zvuku: 80 dB
 • krytí: IPX4, voděodolný
 • barva: zelená
 • rozměry: 130 x 90 x 47 mm
 • rozměry bodce: 140 x 30 x 10 mm
 • balení: 1 ks krabice
Produkt zatím nehodnocen

Ultrazvukový plašič Agrofortel B30 - nastavitelná fregvence

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
CHOVATELSKÉ POTŘEBY UNO
Malé Heraltice 28
74775 Velké Heraltice
Česká Republika
IČO: 61953741
DIČ: CZ7405265549