Psi

Krmivo pro psy

Pamlsky pro psy

Vitamíny,léčiva,doplňky stravy pro psy

Misky pro psy,podložky pod misky

Zásobníky na krmivo a vodu,pamlskovníky pro psy

Rehabilitační a zdravotnické pomůcky

Kosmetické přípravky a péče o psa

Čistící prostředky pro psy

Toaletní potřeby pro psy

Antiparazitní prostředky pro psy

Obojky a ohlávky pro psy

Postroje pro psy

Vodítka pro psy

Náhubky pro psy

Ozdoby a adresáře pro psy

Karabiny,píšťalky,clickery a úvazy pro psy

Oblečky pro psy

Pelechy pro psy

Polštáře,podložky a deky pro psy

Kukaně a iglu pro psy

Podestýlky

Hračky pro psy

Boudy, přepravky,tašky a klece pro psy

Bazény a chladící podložky pro psy

Ohrádky,zábrany a schůdky pro psy, výstražné cedulky

Vybavení do auta pro psy

Výcvikové a výchovné pomůcky pro psy

Reflexní,svítící a bezpečnostní potřeby pro psy
Nejprodávanější

Kód: 37990
Cestovní deka LENI, 80 x 60cm, šedá
Skladem 2 ks
389 Kč
Popis produktu Řada SOFT tkaná látka prošívaný polyesterový potah polyesterová plyšová náplň o výšce 2 cm protiskluzová úprava deku lze snadno srolovat a zajistit pomocí háčku a popruhu barva: šedá

Kód: 1199716
Reflexní H-postroj PREMIUM Reflect, S-M: 45-60cm / 20mm, grafit
Skladem 2 ks
299 Kč
Popis produktu popruhový pásek s reflexní svrchní stranou pro maximální zvýšení viditelnosti zvířete ve tmě pohodlné nošení díky polstrování na hrudi hrudní popruh, popruhy na krk a břicho plynule nastavitelné přezky z odolného plastu materiál: polyester barva: grafit

Kód: 1199616
Reflexní H-postroj PREMIUM Reflect, XS-S: 36-45cm / 15mm, grafit
Skladem 2 ks
249 Kč
Popis produktu popruhový pásek s reflexní svrchní stranou pro maximální zvýšení viditelnosti zvířete ve tmě pohodlné nošení díky polstrování na hrudi hrudní popruh, popruhy na krk a břicho plynule nastavitelné přezky z odolného plastu materiál: polyester

Kód: 1199516
Reflexní obojek PREMIUM Reflect, L-XL: 42-65cm /30mm, grafit
Skladem 2 ks
149 Kč
Popis produktu kvalitní nylonový popruh svrchní vrstva reflexní zvyšuje bezpečnost zvířete ve tmě plně nastavitelný odolná plastová přezka kroužkem pro odlehčení tlaku z tahu na přezku materiál: nylon barva: grafit

Kód: 1199416
Reflexní obojek PREMIUM Reflect, M-L: 36-55cm/25mm, grafit
Skladem 2 ks
139 Kč
Popis produktu kvalitní nylonový popruh svrchní vrstva reflexní zvyšuje bezpečnost zvířete ve tmě plně nastavitelný odolná plastová přezka kroužkem pro odlehčení tlaku z tahu na přezku materiál: nylon barva: grafit

Kód: 1198916
Reflexní vodítko PREMIUM Reflect prodlužovací, grafit
Skladem 2 ks
189 Kč
Popis produktu páskové vodítko pro zvýšení bezpečnosti ve tmě svrchní vrstva reflexní 3 stupně nastavení materiál: nylon barva: grafit

Kód: A77948
KIDDOG 100% Natural Snack, jehněčí kůže z hlavy 150 g
Skladem 2 ks
95 Kč
633.33Kč/1kg
Vysoce kvalitní 100 % přírodní doplněk stravy.

Kód: A77908
KIDDOG 100% Natural Snack, jehněčí ucho se srstí 12 - 16 cm / 2 ks
Skladem 4 ks
45 Kč
225Kč/1kg
Vzduchem šetrně sušený 100% přírodní doplněk stravy pro psy.

Kód: A77904
KIDDOG 100% Natural Snack, jehněčí ucho celé se záuškem 10-14 cm / 70 g
Skladem 4 ks
69 Kč
98.57Kč/1kg
Hypoalergenní pamlsek pro citlivé psy

Kód: 44601
Sams Field True Chicken Meat & Carrot, superprémiová konzerva, 400 g (Sams Field)
Skladem > 5 ks
49 Kč
122.5Kč/1kg
Kompletní krmivo pro psy.

Kód: 013709
Josera 3kg* Mini Adult Herring dog
Skladem 1 ks
365 Kč
121.67Kč/1kg
Kompletní krmivo pro psy. Vysoce energetické suché krmivo pro malé, dospělé psy se sleďem.

Kód: 41550
Přepravní plátěný box S, malý, skládací box pro malé psy
Skladem 1 ks
865 Kč
látkový červený box velikost S pro malé psy s větracími otvory a průzory na všech stranách s otvory a dvěma kapsami na zip velmi dobrá skladovatelnost ideální box na výstavy skládací box s vnitřní tenkostěnnou ocelovou konstrukcí délka 49 cm, šířka 34 cm, výška 35 cm nosnost 6,5 kg Přepravní plátěný box S, pro malé psy. Ideální bo








