Piškoty a sušenky
Nejprodávanější

Kód: 023133
Piškoty 120g s kalciem mini
Skladem > 5 ks
32 Kč
266.67Kč/1kg
Doplňkové krmivo pro psy s přírodním kalciem.

Kód: 8594188732355
Sušenka - puppy plněné vanilkové válečky 400g
Skladem 5 ks
55 Kč
137.5Kč/1kg
Doplňkové krmivo pro psy.

Kód: 8594188733611
Sušenka - zvířátka figurky 500g
Skladem > 5 ks
69 Kč
138Kč/1kg
Doplňkové krmivo pro psy.

Kód: ALO080805
Sušenky KOSTIČKY MIX velikost MINI pro psy 350 g
Momentálně není skladem
45 Kč
Popis produktu křehké sušenky pro psy MIX chutí (čokoládové, banánové, vanilkové) vhodné jako pamlsek či odměna baleno v ochranné atmosféře složení: pšeničná mouka, rostlinný tuk, sušené mléko, vejce v prášku, maltodextrin, kakao (0,2 %), cukr hmotnost: 350 g

Kód: 022963
Piškoty 200g Edovy malé s vápníkem
Momentálně není skladem
45 Kč
225Kč/1kg
Doplňkové krmivo pro domácí zvířata s vápníkem.

Kód: 023065
Piškoty Dentos kachní 150g
Skladem > 5 ks
32 Kč
213.33Kč/1kg
Doplňkové krmivo pro psy s kachním masem.

Kód: 022894
Piškoty Dentos kachní 300g
Skladem > 5 ks
59 Kč
196.67Kč/1kg
Doplněk stravy pro psy- pamlsek.

Kód: i328_c022112
Piškoty Fine mix MINI 80g
Skladem > 5 ks
24 Kč
300Kč/1kg
Doplňkové krmivo nejen pro psy se sníženým obsahem cukru a lepku.

Kód: i328_c021224
Piškoty Fine mix 200g
Skladem > 5 ks
45 Kč
225Kč/1kg
Doplňkové krmivo nejen pro psy se sníženým obsahem cukru a lepku.











