Tyčinky,plátky,pochoutky
Nejprodávanější

Kód: P623
PROPESKO Mistr Adult měkké kostky s hovězím masem a mrkví 1,5kg
Skladem 2 ks
119 Kč
79.33Kč/1kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Měkké kostky s hovězím a mrkví. Se zinkem pro zdravou kůži a srst. S vitamínem E, který přispívá k imunitní funkci. S vysoce stravitelnými ingrediencemi, které pomáhají podpořit optimální trávení. S vitamínem D3 pro udržení zdravých kosti. Složení: obiloviny (30 % obiloviny), maso a výrobky

Kód: 44660
Sams Field Natural Snack Mobility polovlhký pamlsek pro psy 200g
Momentálně není skladem
55 Kč
275Kč/1kg
Sam's Field Natural Snack Mobility. Funkční masový polovlhký měkký pamlsek s rýží. Doplňkové krmivo pro psy. Natural Snack Mobility má vysoký obsah masa. Glukosamin a chondroitin obsažený v tomto funkčním masovém pamlsku příznivě působí na zlepšení mobility a redukuje symptomy artritidy. Funkční masový pamlsek je vhodný pro všechna ple

Kód: i328_c022582
Fine dog mini srdíčka soft mix 280g dóza
Skladem > 5 ks
69 Kč
Doplňkové krmivo pro psy.

Kód: P1607
Lisovaná tyčinka- mix barev 9-10mm/12cm /100ks/
Skladem > 5 bal
130 Kč
433.33Kč/1kg
Doplňkové krmivo pro psy.

Kód: i328_c022362
Frolic Twistos hovězí 105g
Skladem > 5 ks
45 Kč
428.57Kč/1kg
Lahodné závitky s příchutí hovězího masa.

Kód: i328_c022106
Purina Dentalife medium 115g
Skladem > 5 ks
45 Kč
391.3Kč/1kg
Doplňkové krmivo pro dospělé psy středně velkých plemen vážících 12-25kg.

Kód: i328_c022107
Purina Dentalife large 142g
Skladem > 5 ks
45 Kč
321.43Kč/1kg
Doplňkové krmivo pro dospělé psy velkých plemen vážících 25-40kg.

Kód: i328_c022105
Purina Dentalife small 115g
Skladem 2 ks
43 Kč
390.91Kč/1kg
Doplňkové krmivo pro dospělé psy malých plemen vážících 7-12kg.

Kód: i328_c022035
Carnilove Dog pamlsek 200g z divočáka se šípkem
Momentálně není skladem
69 Kč
345Kč/1kg
Lahodný poloměkký pamlsek vhodný pro všechny psy s šípkem, přírodním zdrojem vitaminu C pro rychlé zotavení.

Kód: i328_c021037
Frolic Sticks Smiley M 175g
Skladem > 5 ks
45 Kč
257.14Kč/1kg
Doplňkové krmivo pro psy - tyčinka s příchutí kuřecího a hovězího masa. Doplňkové krmivo pro psy starší 4 měsíců.










